Adresa:

Penzion Mestansky dum
nam. Svornosti 497
Svoboda nad Upou 54224
Czech Republic

Aktuálne počasie:

Penzion Mestansky dum ubytovanie Svoboda nad Upou Aktuálne počasie: zamračené
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 4 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

** Penzion Mestansky dum / ubytovanie Svoboda nad Upou

Penzion Svoboda nad Upou Mestansky dum
Svoboda nad Úpou : Rodinný penzión Mešťanský Dum bol v roku 1995 kompletne zrekonštruovaný a zachránený, ako stavebná pamiatka, leží na námestí v Svobode nad Úpou. Pôvodne slúžil ako strážna veža brodu cez rieku Úpu a neskôr bol kamenný objekt rozšírený a upravený na Mešťanský dom s obchodom. Staré časy dnes pripomínajú renesančné klenby a pôvodné kamenné zárubne v prízemí.

Penzion Mešťanský Dom ubytovanie :
Štýlový penzión Mešťanský Dom ponúka ubytovanie v 1 jednoposteľovej izbe, ďalej sú k dispozícii dvoj až štvorposteľové izby a 1 päťlôžkový apartmán s dvoma spálňami (2 a 3 lôžka), obývacou izbou (TV-Sat, chladnička), kúpeľňou s vaňou , sprchovacím kútom a samostatným WC. Súčasťou každej izby je sprchovací kút, WC, TV-Sat, chladnička a minibar. Celková kapacita penziónu je 55 lôžok.

Mešťanský Dom ubytovanie Svoboda nad Úpou reštaurácia :
Súčasťou historického penzióna Mešťanský Dum je štýlová reštaurácia, ktorá ponúka niekoľko druhov piva a bohatú ponuku miestnych špecialít. Samozrejmosťou sú aj vybrané jedlá z českej a medzinárodnej kuchyne. Na objednávku je možné pripraviť večeru z krkonošských špecialít (napr. Krkonošské kyselo, Krkonošský kuba i.). Okrem iného sa ponúka aj ochutnávka niektorých pív z východných Čiech pri ktorej sa podáva aj chlieb sa masťou a špeciálna syrová nátierka.

Ubytovanie Mešťanský Dom penzión Svoboda nad Úpou služby :
Pre organizovanie rôznych rodinných osláv alebo firemných rokovaní v penzióne Mešťanský Dom sú k dispozícii dva oddelené salóniky s kapacitou 15 alebo 25 miest a rezervovať je možné tiež priestory reštaurácie (35 miest), veľkého salónika (25 miest), malého salónika (15 miest) a bowling-Clubu vrátane 4 bowlingových dráh (60 miest). Samozrejmosťou je pripojenie na internet. Pre chvíľky odpočinku je k dispozícii nová sauna a vírivka, alebo rotoped a možnosti masáží v malom "Relax-centre". Ubytovaní hostia majú na tieto služby zľavy 10 - 25% vrátane využitia bowlingu, ktorý je tiež k dispozícii v penzióne.

Penzión Mešťanský Dom Svoboda nad Úpou Krkonoše voľný čas :
Pri pobyte v penzióne Mešťanský Dum v letných mesiacoch je v prevádzke letná záhradka pred reštauráciou a jej súčasťou je vonkajší zastrešený priestor s grilom, kde sa pre skupiny hostí ponúkajú grilované špeciality. Svoboda nad Úpou je ideálne východisko pre pešie túry vo východných Krkonošiach, alebo pre cykloturistické výlety. 2 km od penziónu je vzdialený lyžiarsky vlek Duncan, upravovanú zjazdovku aj pre deti a nenáročných lyžiarov. Lyžiarsky areál Čierna hora v Janských Lázních má k dispozícii 2 lanové dráhy a 12 lyžiarskych vlekov rôznych typov a dĺžok. Skiareál disponuje novou 8-mi miestnou kabínkovou lanovkou. Zo Svobody nad Úpou jazdí po celú zimnú sezónu zdarma skibus do Janských Lázní, ktorý má zastávku priamo pred penziónom.
Penzion Svoboda nad Upou Mestansky dum - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Svoboda nad Upou Mestansky dum - hotel má reštauráciuPenzion Svoboda nad Upou Mestansky dum - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Svoboda nad Upou Mestansky dum - V hoteli je biliardPenzion Svoboda nad Upou Mestansky dum - možnosť pripojenia na internetPenzion Svoboda nad Upou Mestansky dum - k dispozícii letná terasaPenzion Svoboda nad Upou Mestansky dum - k dispozícii kavareňPenzion Svoboda nad Upou Mestansky dum - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Svoboda nad Upou Mestansky dum - akceptuje creditné karty VISAPenzion Svoboda nad Upou Mestansky dum - akceptuje creditné karty JCBPenzion Svoboda nad Upou Mestansky dum - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Svoboda nad Upou Mestansky dum - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Svoboda nad Upou Mestansky dum - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Svoboda nad Upou Mestansky dum - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Svoboda nad Upou Mestansky dum - Izby s vlastnou toaletou